رومیانی در نشست بررسی مسائل شرکت شیرین دارو شیراز: وزارت تعاون از برند سازی گیاهان دارویی در فارس حمایت می کند

معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با اشاره به ظرفیت های استان فارس در زمینه گیاهان دارویی گفت: این ظرفیت ها فرصت مناسبی است تا این استان در حوزه گیاهان دارویی به سمت برندسازی (نشان تجاری) حرکت کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، میرهادی قره سید رومیانی، در نشست بررسی مسائل کارخانه های شیرین دارو و پشم شیشه در شیراز با بیان این مطلب اظهار کرد:  وجود افزون بر 100 نوع گونه گیاهی در استان فارس، ظرفیت بسیار خوبی است و می توان بحث برندسازی گیاهان دارویی را از این استان آغاز کرد و ما نیز از این حرکت حمایت می کنیم.

محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) نیز در این نشست، با اشاره به فروش تجمیعی محصولات تولیدی کارخانه های وابسته به این مجموعه بیان کرد: در 6 ماهه نخست سال 96 میزان فروش این واحدها سه هزار و 600 میلیارد تومان بود که در مدت مشابه سال 97 به چهار هزار و 600 میلیارد تومان رسید.
وی ادامه داد: شرکت شستا در حوزه نظام مالیاتی، نظام بانکی و پرداخت حقوق پرسنل هیچ معوقه ای ندارد و روند سودآوری در این شرکت ادامه دارد.

۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۴
کد خبر : ۱۳۸,۲۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید