مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:

تببین دستاوردهای انقلاب باعث افزایش اعتماد عمومی می شود

 
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی هفدهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران شورای هماهنگی در محل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با موضوع هم اندیشی در خصوص برگزاری برنامه های گرامیداشت دهه فجر و برپایی نمایشگاه چهل سالگی انقلاب برگزار شد .  
 
نوری رییس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای کارگری را گرامیداشت و ضمن تبریک بمناسبت ورود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: بیان و تبیین خدمات و دستاوردهای انقلاب، زمینه را برای افزایش اعتماد عمومی در جامعه فراهم می کند. 
 
 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه باید از همه ظرفیت‌های شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای این موضوع به خوبی استفاده شود گفت: برپایی نمایشگاه چهل سالگی انقلاب فرصت مناسبی جهت انعکاس و ارائه دستاوردهاست که در این میان نیز می بایست از ظرفیت‌های مردمی و تشکلات کارگری و کارفرمایی غافل نشویم .
 
وی ادامه داد: در آیین های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید بتوانیم با انعکاس مناسب دستاوردهای این انقلاب از آغاز تا به امروز تبیین درستی از آن برای نسل بعد از انقلاب و آینده داشته باشیم.
 
در ادامه این نشست هر یک از اعضای حاضر  برنامه ها و دیدگاه های خود را در خصوص هرچه بهتر برگزاری نمایشگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ارائه دادند .
۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۴۶
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۱۳۸,۲۹۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید