مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: فناوری های رایانه ای، نسل سوم کسب و کار را فراهم می می کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان بازدید از غرفه های استارتاپی و شتاب دهنده ها در نهمین نمایشگاه الکامپ اردبیل گفت: با توجه به مدل جهانی اشتغال فناوری های رایانه ای نسل سوم کسب و کار را فراهم می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی در بازدید ار غرفه های استارتاپی و شتاب دهنده ها توجه به کسب و کارهای نوین را مهم عنوان کرد و گفت: مدل کسب کار در دنیا عوض شده و کشور ما با تبعیت از این روند در حال پوست اندازی در برخی از مشاغل و کسب و کارهاست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با تاکید بر اعتقاد خود در حوزه فناوری های نوین گفت: استفاده از ظرفیت های اینترنتی و الکترونیکی شفافیت، سرعت، دقت و جلوگیری از فساد را به دنبال دارد.

رحیمی برپایی نمایشگاه های الکامپ را در جهت حمایت از صاحبان مشاغل و ایده های استارتاپی  در این حوزه را مهم دانست و افزود: با شناسایی این مشاغل باید زمینه های لازم کسب و کارهای جدید به جامعه را فراهم کنیم .

وی گفت: محصولات و غرفه های شرکت کننده در این رویداد الکترونیکی و کامپیوتری نشان از ظرفیت ها و پتانسیل های مطلوب جوانان و دانش آموختگان استان جهت کلید خوردن اشتغال با رویکرد جدید در این حوزه را دارند.

دبیرکارگروه اشتغال استان اردبیل خاطر نشان کرد: این نمایشگاه و همت این عزیزان نشان از توانمندی های لازم و نوید بخش آینده ای روشن در حوزه فناوریبرای استان خواهد بود.

۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۱۳۸,۳۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید