اعلام برنامه های کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان

رییس کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان با اعلام برنامه های این کمیته گفت: بیش از 200 عنوان برنامه پیش بینی شده که بر حسب روز شمار این ایام، در سراسر استان اجرا خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: این برنامه ها پیرو برگزاری جلسات کمیته های کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که از هفته ها قبل در اداره کل و ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر استان با حضور نمایندگان دستگاه های عضو این کمیته برگزار شد، برنامه ریزی و آماده اجرا است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، طلیعه برنامه های این کمیته در ایام مبارک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود.

جهاندیده عرضه کالای اقساطی و خدمات به کارگران و عموم مردم توسط شرکت های تعاونی مصرف، رژه نمادین اتحادیه تاکسیرانی، دیدار با خانواده معظم شهدای کارگر، عیادت از بیماران صعب العلاج تامین اجتماعی و حضور با شکوه کارگران و کارفرمایان، تعاونگران و سازمان بسیج کارگری در میعادگاه های نماز جمعه را بخشی از برنامه های این کمیته ایام الله دهه فجر امسال اعلام کرد.

وی همچنین افزود: برگزاری جشنواره پیاده روی خانوادگی ویژه کارگران و خانواده های آنان، ویزیت رایگان و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در حاشیه شهر، افتتاح پایگاه مقاومت بسیج کارگری، محفل انس با قرآن، برگزاری جشن انقلاب در واحدهای کارگری آریا شیمی و پاکت پلیمر پرند زاهدان، همایش تجلیل از کارآفرینان برتر و گروههای کار و کارگران نمونه استان و حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن، از دیگر برنامه های کمیته کارگری و کارآفرینی استان در این ایام است.

رییس کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان در ادامه از کارگران به عنوان یکی از ستون های اصلی انقلاب اسلامی در ایران یاد کرد و گفت: بی تردید کارگران از جمله اقشاری هستند که با حضور مستمر در راهپیمایی ها و تظاهرات ضد رژیم ستم شاهی، همواه به فرامین  و فرمایشات امام خمینی (ره) لبیک گفته و انقلاب شکوهمند اسلامی را در ایران رقم زدند.

جهاندیده تاکید کرد: به همین منظور سعی شده است تا در اجرای برنامه های کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان ، نقش آفرینی و حضور پررنگ جامعه هدف ( کارگران، کارآفرینان و تعاونگران ) بیش از گذشته باشد.
۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۱۳۸,۴۸۸
کلیدواژه ها: کمیته کارگری و کارآفرینی - سیستان و بلوچستان - چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب - مهرداد جهاندیده - همایش پیاده روی - دیدار با خانواده شهدا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید