اولین جلسه کارگروه تخصصی کارآفرینی نوجوانان در کردستان برگزار شد

اولین جلسه کارگروه تخصصی کارآفرینی نوجوانان، با حضور نمایندگان ادارات کل آموزش و پرورش، آموزش فنی و حرفه ای و مراکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در راستای توانمند سازی دانش آموزان مقاطع دوره اول و دوم متوسطه ۱۲ تا ۱۵ سال و ۱۶ تا ۱۸ سال و به منظور ایجاد زیرساخت و بستر اجرای کمپ و باشگاه کارآفرینی در استان، اولین جلسه کارگروه تخصصی کارآفرینان نوجوان بصورت ویدیو کنفرانس با مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار و مشاور دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برگزار شد.

برهان صلواتی ایجاد باشگاه کارآفرینی را بسیار بااهمیت برای توانمند سازی دانش آموزان عنوان و بیان کرد: در حال حاضر یکی از مشکلات فارغ التحصیلان آموزش و پرورش و دانشگاه نداشتن مهارت و روحیه کارآفرینی است که با اجرای چنین سیاست هایی از سوی دولت، این مشکلات رفع می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه هدف از آموزش کارآفرینی نوجوانان، پرورش مهارت ها و ویژگی های کارآفرینانه است، اظهار داشت: با آموزش صحیح نوجوانان می توان جوانانی مستعد، توانمند و کارآفرین تربیت کرد و اعتماد به نفس، خودباوری و انگیزه دستیابی به اهداف را نیز در آنان ایجاد کرد.

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۳۰
کد خبر : ۱۳۸,۵۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید