مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: رویکرد کارگروه کارگری در دهه فجر تبیین دستاوردهای انقلاب در استارت آپ ها و کسب و کار های جدید است

نشست مطبوعاتی و رسانه ای ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، محسن نیرومند مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: رویکرد کارگروه کارگری و کارآفرین در دهه فجر سال جاری تبیین دستاوردهای انقلاب در استارت آپ ها و کسب و کار های جدید است.
وی با بیان اینکه کارگروه کارگری و کارآفرینی از سه ضلع دولت، کارگران و کارآفرینان تشکیل شده است عنوان کرد: در حال حاضر یک میلیون و 100 هزار کارگر بیمه شده و 9 هزار واحد صنعتی و 170 هزار واحد صنفی در استان اصفهان وجود دارد که برنامه های پیش بینی شده دهه فجر در این کارگروه، جامعه کار و تولید و تعاون استان را پوشش خواهد داد.
نیرومند ادامه داد: محوری ترین برنامه های ما در دهه فجر امسال، ارائه عملکرد چهل ساله مولودهای انقلاب در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
این مقام مسئول تصریح کرد: آمارهای عملکردی و خدمات متنوع و جوان پسندانه و با جهت گیری نشاط افزایی و امید آفرینی و ایجاد حس غرور و افتخار در نسل جوان نیز در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.
مدیر کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان تجلیل از چهل تعاونی برتر در سطح استان، برگزاری یادواره شهدای کارگر شهرستان کاشان، برگزاری نمایشگاه چهل استارت آپ نمونه و برگزاری نمایشگاه های مشاغل خانگی در شهرستان های مختلف از جمله اقداماتی است که این اداره کل در طول سال جاری تحت عنوان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام داده است.


۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۱۳۸,۶۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید