رییس بازرسی کار گلستان خبر داد: برگزاری دوره های آموزش ایمنی عملیات ساختمانی در گلستان

رییس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از برگزاری دوره آموزش ایمنی ویژه عملیات ساختمانی در 10 شهرستان استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، در راستای گسترش و ارتقاء فرهنگ ایمنی در کارگاه های ساختمانی و افزایش دانش و مهارت ایمنی کارگران شاغل در این کارگاه ها، دوره آموزش ایمنی ویژه در عملیات ساختمانی در استان برگزار شد.

علی اخوان مهدوی رییس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اعلام این خبر افزود: دوره آموزشی ایمنی عملیات ساختمانی با همکاری واحدهای بازرسی کار و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کارِ اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی و انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان به صورت هماهنگ در روزهای سوم و چهارم بهمن ماه سال جاری و در 10 شهرستان استان برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این دوره آموزشی که با تدریس بازرسان کار و کارشناسان تامین اجتماعی انجام شد، بیش از 350 نفر از کارگران ساختمانی استان شرکت کردند و ضمن آشنایی با مهمترین مخاطرات موجود در عملیات ساختمانی، با قوانین و مقررات حوزه کار و تامین اجتماعی در خصوص حوادث ناشی از کار و خدمات سازمان تامین اجتماعی آشنا شدند.

رییس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خاطرنشان کرد: دوره دوم این آموزش ها، تا پایان بهمن ماه 97 در چهار شهرستان دیگر استان برگزار خواهد شد.

۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان |
کد خبر : ۱۳۸,۶۴۴
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید