دومین جلسه هماهنگی بررسی روند پیشبرد طرح کارورزی در سال 97 در قم برگزار شد

دومین جلسه هماهنگی بررسی روند پیشبرد طرح کارورزی در سال 97 و سال آتی استان قم با حضور کارشناسان و مدیران دستگاه های اجرایی و نمایندگان بخش خصوصی و تعاونی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم دومین جلسه هماهنگی بررسی روند پیشبرد طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی به ریاست محمد بختیاری معاون کارآفرینی و توسعه اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم و با حضور کارشناسان و مدیران دستگاه های اجرایی و نمایندگان بخش خصوصی و تعاونی استان برگزار شد.

معاون کارآفرینی و توسعه اشتغال استان در این جلسه ضمن اعلام خبر راه اندازی سامانه جدید طرح کارورزی ابراز امیدواری کرد که دستگاه های اجرایی  و نمایندگان بخش های خصوصی و تعاونی استان ضمن اطلاع رسانی بیشتر و بهتر به جامعه هدف این طرح با حضور فعالتر خود به تحقق اهداف این طرح در سال پیش رو کمک کنند و با افزایش مهارت و تجربه کارورزان در محیط کار، ایشان را برای حضور موثر به بازار کار و ایجاد انگیزه کارآفرینی ترغیب و تشویق نمایند.

همچنین در این جلسه نمایندگان اتاق های تعاون، بازرگانی و اصناف ضمن بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود آمادگی خود را بمنظور همکاری بیشتر با مجریان این طرح، مستقر در دستگاه های اجرایی اعلام و خواستار رفع سریعتر مشکلات و موانع اجرای طرح در استان شدند.

یادآور میشود هم اینک طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی با هدف ارتقای سطح مهارت دانش آموختگان دانشگاهی در حال اجراست و فارغ التحصیلان و بنگاه های بخش خصوصی و تعاونی می توانند بمنظور مشارکت در این طرح و استفاده از مزایای آن به بخش ثبت نام سامانه جدید این طرح به آدرس http://www.portaltvto.com/internship/main_page/main مراجعه نمایند.

۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۰۴
کد خبر : ۱۳۸,۶۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید