جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ما باید از همه ظرفیت‌ها در هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استفاده کنیم بنابراین تشکلات کارگری و کارفرمایی باید مشارکت لازم را داشته باشند تا بتوانیم به نتایج مورد نظر برسیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ، سید حفیظ الله فاضلی افزود: جامعه کار و تولید در صحنه‌های مختلف انقلاب همگام با سایر اقشار نشان دادند که تحت هیچ شرایطی حاضر به کوتاه آمدن از آرمان‌های انقلاب نیستند و با حضور در مراسم‌ها و راهپیمایی‌ها، وفاداری خود را به اثبات رسانده‌اند .

وی با اشاره به شعار امسال دهه فجر با عنوان «افتخار به گذشته، امید به آینده»، خاطرنشان کرد: زمینه‌سازی برای رشد، تعالی و ترویج ارزش‌های فرهنگی و دستاوردهای انقلاب اسلامی، آگاهی‌بخشی و اقناع نسل جوان از مهمترین خط مشی‌های برنامه‌های امسال محسوب می‌شود.

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان با عنایت به اینکه در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب هستیم تهدیدات و دشمنی های که در شرایط کنونی جامعه شاهد هستیم انقلاب با اقتدار به حیات خود ادامه داده و می دهد که در این چهل سال که از عمر انقلاب می گذرد کشور در تمامی زمینه های علمی،اقتصادی،عمرانی و ... پیشرفتهای بسیار خوب و چشمگیری داشته که این نشان از موفقیت و پیروزی انقلاب در دست یابی به اهداف خود بوده است.

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲
کد خبر : ۱۳۸,۶۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید