به مناست ایام الله دهه فجر، 40 برنامه فرهنگی در جامعه کارگری استان قزوین برگزار می شود

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 40 برنامه مختلف فرهنگی و اجتماعی در واحدهای تولیدی استان اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، قاسم آقاعلیخانی مدیراجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین و دبیر ستاد کارگری دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین گفت:  این برنامه ها با هماهنگی کمیته کارگری و کارفرمایی دهه فجر97 و با مدیریت اداره کار و با حضور تشکل های کارگری و کارفرمایی، ادارات تامین اجتماعی، فنی حرفه ای، خانه کارگر و بسیج کارگری تدوین شده اند.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: 30 مورد از برنامه های تدوین شده در درون واحدهای تولیدی و صنعتی به شکل جشن و نشست فرهنگی برگزار می شود و 10 برنامه نیز خارج از شرکت ها به شکل عمومی با شرکت اقشار مختلف جامعه برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اهداف این برنامه ها افزود: محوریت اصلی این برنامه ها ترغیب کارفرمایان برای گرامیداشت این ایام و تشویق کارگران برای شرکت در این گونه مراسم بوده که از طریق کانون کارفرمایان و شوراهای اسلامی کار به کمیته کارگری و کارفرمایی استان انعکاس یافته است.
این مسئول گفت: کمیته کارگری و کارفرمایی استان بر مشکلات و مسایل کارگری در ایام الله دهه فجر توجه ویژه داشته و متناسب با نامگذاری این ایام برنامه هایی را در این زمینه تدوین کرده است.
وی با اشاره به برنامه های دیگر این کمیته در دهه فجر، افزود: برگزاری مسابقات ورزش کارگری در رشته های مختلف فوتسال، طناب کشی، تنیس روی میز به شکل استانی و شهرستانی، دیدار با خانواده شهدای کارگر، غبار روبی مزار شهدا، تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید و ... از دیگر برنامه های این کمیته در ایام دهه فجر است.
استان قزوین سه هزار و 600 واحد تولیدی دارد.۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵
کد خبر : ۱۳۸,۷۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید