دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ایران در غرفه تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دستاوردهای 40 ساله در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی تبیین و به نسل آینده منتقل شود.
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی محمد تقی آبایی  در آیین بازگشایی نمایشگاه چهل سالگی انقلاب در اراک، با حضور در غرفه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی  پاسخگوی مراجعه کنندگان به صورت حضوری شد و بازدید کنندگان به صورت چهره به چهره با ایشان ملاقات نمودند.
 
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی هدف از حضور در این نمایشگاه  را تبیین دستاوردهای 40 ساله در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و   خدمات به کارگران  بعد از  پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: قشر کارگران بیشترین نقش آفرینی، نوآوری و کارآفرینی در عرصه تولید را دارند.
 
وی افزود : در این غرفه دستاوردهای حوزه تعاون،کار آفرینی و اشتغال ، امور اجتماعی، روابط کار ،اتاق تعاون، خانه کارگر ،کانون بازنشستگان استان مرکزی ، کانون انجمن های صنفی کارفرمایان، انجمن صنفی کارفرمایی کاریابی های غیردولتی استان مرکزی ، کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار ،بسیج کارگری  در معرض دید عموم مردم قرار گرفته است.
آبایی از دیگر خدمات این غرفه را ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه کار و قوانین مربوط به آن دانست و افزود :همکاران ما در حوزه رفاه به صورت آنلاین خدمات سامانه طرح حمایت غذایی خانوار را ارائه می دهند.
شایان ذکر است  دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان در این نمایشگاه بخشی از دستاوردهای خود را در چهار دهه اخیر به نمایش گذاشته اند.
آبایی افزود: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی تا هفدهم بهمن ماه جاری پذیرای علاقه مندان است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۲۷
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۳۸,۹۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید