نوعدوستی سرمایه اجتماعی کشور پس از انقلاب اسلامی است

مسئول کارگروه کارگری و کارآفرینی شورای راهبری و سیاستگذاری چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در استان مرکزی گفت: نوعدوستی و اقدامات خیر سرمایه اجتماعی کشور است که به برکت چهار دهه حیات نظام اسلامی حاصل شده است.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، محمدتقی آبایی در جریان عیادت از بیماران بستری در بیمارستان تامین اجتماعی امام خمینی (ره) اراک افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی نهادهای حمایتی از اقشار مختلف جامعه در ایران شکل گرفته و شمار آن ها در حال افزایش است.
وی بیان کرد: کارنامه مشارکت مردمی در راستای کمک و حمایت از اقشار آسیب پذیردر چهل سال اخیر درخشان است و تشکل های مردمی پا به پای دولت پای کار بوده اند.
اعضای کمیته کارگری و کارآفرینی شورای راهبری و سیاست گذاری چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی علاوه بر عیادت از بیماران بستری در بیمارستان تامین اجتماعی امام خمینی (ره) اراک از بخش های مختلف این مرکز درمانی بازدید کردند.
دیدار با بیماران آلزایمری مرکز آموزشی و توانبخشی سالمندان امام جواد (ع) اراک از دیگر برنامه های اعضای کمیته کارگری و کارافرینی استان مرکزی بود.
در این حرکت فرهنگی اعضای کمیته کارگری و کارآفرینی شورای راهبری و سیاست گذاری چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی به تمام بیماران گل اهدا کردند.
استان مرکزی با دارا بودن 12 شهرستان دارای بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۸
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۳۹,۰۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید