نواختن زنگ انقلاب چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در مهدکودک باغ بهشت پالایش گاز ایلام

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در آیین نواختن زنگ انقلاب چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در مهد کودک باغ بهشت پالایش گاز ایلام گفت: امروزه در جایی قرار گرفته ایم که دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی قابل مشاهده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی گفت: در خدمت قشر عظیمی از جامعه هستیم که امید آینده کشور ما با آنها گره خورده و تلاش های همه مجریان و دست اندکاران در امر خطیر آموزش ارزنده است.
وی افزود: عزیزانی که به هر نحوی در ایجاد چنین فضای مبارکی که در مسیر پویایی و ایجاد فضایی سازنده برای تغییر نگرش در جامعه هدف تلاش می کنند قابل تقدیر است.
وی تاکید کرد: در واقع در فضایی قرار گرفتیم که به یمن تلاش های که در مسیر توسعه کشور از جمله توسعه نفت و گاز در استان که گوشه ای از آن قابل مشاهده است که به یمن تلاش های خوب مدیران در پالایشگاه صورت گرفته و امیدواریم با یک نگاه توسعه ای جامعه هدف را به گونه ای تحت تاثیر قرار دهد.
وی تصریح کرد: این تاثیر باید باعث استفاده از ظرفیت نخبگان و تاثیرگذاران عرصه توسعه کشورمان شود و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با جبران کاستی ها و تقویت عملکردهای مثبت بتوانیم در عرصه سازندگی برای توسعه بیشتر گام ها ی محکم و موثری برداریم.

این آیین با حضور مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و مدیران شورای هماهنگی استان برگزار شد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۱۵
کد خبر : ۱۳۹,۰۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید