استاندار ایلام: توجه به مهارت آموزی از اولویت های مهم جامعه در مسیر ایجاد اشتغال پایدار است

استاندار ایلام در دیدار با مسؤولان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: توجه به مهارت آموزی در شرایط کنونی کشور در مسیر ایجاد اشتغال پایدار از اولویت های های مهم جامعه است.
به گزارشروابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به همراه حسین بابایان، مدیرکل حوزه ریاست این سازمان و جمشید زاده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان با سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام دیدار و گفتگو کرد.

استاندار ایلام در این دیدار گفت:  توجه به مهارت آموزی در این مقطع زمانی برای ایجاد اشتغال پایدار از اولویت های مهم جامعه بوده و توسعه مهارت آموزیمی‌تواند گره‌گشای معضل بیکاری باشد.
وی با اشاره به ظرفیت های خوب استان ایلام بر ضرورت توجه به آموزش های فنی و حرفه ای در راستای توسعه این استان تأکید کرد.
معاون پژوهش،  برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ادامه با اشاره به رسالت این سازمان در امر مهارت آموزی گفت : همواره در تلاشیم با استفاده از تمام توان، امکانات و ظرفیت‌های موجود، آموزش های اثربخشی را به مخاطبان و جامعه هدف ارائه کنیم.
وی در ادامه خواستار مساعدت و همکاری استاندار ایلام در راستای پیشبرد هر چه بهتر اجرای برنامه های اداره کل آموزش فنی وحرفه ای این استان شد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳
کد خبر : ۱۳۹,۱۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید