برگزاری نمایشگاه توانمندیهای ۴۰ ساله اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با حضور در محل نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله دستگاههای اجرایی استان در مصلی اعظم تبریز از دستاوردهای این اداره کل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، میر احد حسینی در این بازدید با اشاره به اقدامات و عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه ها و بخشهای  مختلف گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات ماندگاری را در این اداره کل شاهد هستیم.

  وی افزود: علی رغم تحریم های ظالمانه غرب و در راس آن آمریکای جنایتکار خادمین دولت با پشتیبانی و همراهی مردم گامهای بلندی را در پیشرفت و اعتلای پرچم ایران اسلامی برداشته اند.

وی اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه که به همت و تلاش استانداری آذربایجان شرقی و با مشارکت و همراهی دستگاههای اجرایی و این اداره کل همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است فرصت مناسبی را برای ارائه دستاوردهای ۴۰ ساله نظام فراهم نموده است.

همچنین  وی با حضور در سالن اجتماعات مصلی بزرگ تبریز در کنگره بین‌المللی فرهنگ و هنر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شرکت و همزمان با اولین روز از دهه فجر این ایام گرامی داشته شد.

یادآوری می گردد نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی از ۱۲ بهمن ماه بمدت یک هفته در محل سالن نمایشگاههای مصلی اعظم تبریز برپاست و همه روزه از ساعت ۹صبح الی ۱۸ عصر پذیرای علاقمندان آحاد مردم و خانواده های بزرگ کارگران، کارآفرینان و تعاونگران استان است.

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۱۳۹,۴۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید