40 کارگر، کارآفرین و نخبه قرآنی در چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ،سید حفیظ‍‌الله فاضلی در این آیین، با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان، اظهار کرد: در سال 57، تعداد کارگاه‌های استان 150 مورد بود که اکنون این تعداد به 11 هزار و 750 کارگاه و بنگاه اقتصادی رسیده است.
وی با اشاره به اینکه در سال 57 به کارگران فصلی و ساختمانی توجهی صورت نمی‌گرفت، افزود: در حال حاضر 20 هزار و 557 کارگر فصلی و ساختمانی در استان وجود دارد، همچنین جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی از 9 هزار و 700 نفر به 470 هزار نفر رسیده است.

فاضلی با اشاره به اینکه چهار هزار و 800 تعاونی در استان به ثبت رسیده است، تصریح کرد: در حال حاضر دو هزار و 825 تعاونی در استان فعال است که این تعداد در سال 57، تنها سه مورد بوده است.
وی با اشاره به اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قبل از پیروزی انقلاب در کشور تاسیس شد، تاکید کرد: در حال حاضر 28 هزار و 897 نفر تحت پوشش این بیمه در استان هستند که یک هزار و 963 نفر از آن‌ها مستمری دریافت می‌کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: بیش از 600 هزار نفر بالغ بر 64 درصد از جمعیت استان تحت پوشش حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند و از خدمات آن‌ استفاده می‌کنند.۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۵۲
کد خبر : ۱۳۹,۶۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید