افتتاح متمرکز 15 طرح تعاونی در استان گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: همزمان با سراسر کشور، 15 طرح تعاونی در گلستان به صورت متمرکز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، همزمان با افتتاح متمرکز 257 طرح تعاونی در کشور که به صورت ویدئو کنفرانس توسط دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد، 15 طرح تعاونی نیز در گلستان به بهره برداری رسید.

در این جلسه سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، اظهار کرد: در گلستان 15 طرح تعاونی با سرمایه گذاری 7 میلیارد تومان و اشتغالزایی 95 نفر در زمینه های صنایع چوب، ادوات کشاورزی، دام و طیور و... افتتاح خواهد  شد.

وی با اشاره به اینکه بخشی از طرح ها در سفر ریاست جمهوری به بهره برداری رسید، افزود: 4 تعاونی نیز به عنوان پشتیبان مشاغل خانگی با دریافت 225 میلیون تومان آغاز به کار کردند.

مازندرانی خاطر نشان کرد: در استان گلستان 47 تعاونی برای دریافت 27 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات روستایی و عشایری به بانک ها معرفی شدند که 39 طرح به ارزش 22 میلیارد و 600 میلیون تومان موفق به دریافت تسهیلات شدند.

وی خاطرنشان کرد: تشکیل 75 روستا تعاون، اجرای طرح خوشه نوغانداری و آموزش به 4200 خانوار و همچنین اجرای طرح خوشه کسب و کار مبل در عطاآباد و اشتغال 2000 نفر در آن ازجمله اقدامات حوزه تعاون استان بود.


۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان |
کد خبر : ۱۳۹,۷۰۴
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید