نمایشگاه دستاوردهای "چهل سال انقلاب" در بوشهر گشایش یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در آیینی با حضور استاندار بوشهر و مدیران دستگاههای  اجرایی، نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی در مدرسه تاریخی بوشهر گشایش یافت.    
در این نمایشگاه، شماری از دستگاه های اجرایی استان بخشی از دستاوردهای 40 ساله خود را در 52 غرفه به نمایش گذاشتند.       
استاندار بوشهر در این آیین با تبریک فرارسیدن 12 بهمن سال روز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی اظهار داشت: ورود امام خمینی به وطن در روز 12 بهمن سال 57 تاریخ این ملت و کشور را به شکل دیگری رقم زد. 
وی بیان کرد: عزت، سربلندی، استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی حاصل زحمات امام و بزرگان انقلاب، وشهدایی است که جان خود را تقدیم این انقلاب کردند.
گراوند با بیان اینکه بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی مشارکت مردم در اداره کشور است، اضافه کرد: به خود می بالیم که ساختار سیاسی این کشور با مشارکت مردم شکل گرفته و با نظر مردم کشور اداره می شود.
استاندار بوشهر با بیان اینکه نظام اسلامی ما مبتنی بر دین و قرآن است، گفت: همه باید برای حفظ این نظام و انقلاب کار و تلاش کنیم و در 40 سال اخیر همواره این کشور مورد هجمه دشمنان بوده است.
وی اضافه کرد: تمام تلاش دشمنان این انقلاب و نظام این بوده که کشور را ناکارآمد جلوه دهند و اگر ما این دستاوردها را به مردم نگوییم، رسالت خود را انجام ندادیم.      
گراوند یادآور شد: این پیشرفتها در حالی رقم خورد که مشکلات و ترفندهای زیادی علیه این نظام وجود داشته و سران کفر  در این 40 ساله جنگ تحمیلی، تحریم و ترور را بر کشور ایجاد کردند.
استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی ما با ملت ایران مشکل دارند، تصریح کرد: در این 40 ساله شاهد اتفاقات مبارک و بزرگی در تمام بخش های مختلف بودیم و تفاوت های قبل و بعد از انقلاب برای همگان مشهود است. 
وی با تاکید بر اینکه مدیران اجرایی استان دستاوردهای و پیشرفت های نظام را برای مردم بیان کنند، گفت: وظیفه رسانه ها در این زمینه بسیار مهم است و باید پیشرفتهای کشور را در رسانه ها بیان کنند.
گراوند یادآور شد: در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی همه گروه‌ها، احزاب سیاسی و دلسوزان این نظام و انقلاب باید دست به دست هم بدهند و مسیر توسعه و پیشرفت کشور را هموار کنند.
استاندار بوشهر از عوامل برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد و گفت: دستگاه های اجرایی به تعهدات خود در قبال عوامل برگزاری این نمایشگاه که حضوری فعال هم داشته عمل کنند.

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۵
کد خبر : ۱۳۹,۷۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید