یازدهمین یادواره شهدای کارگری استان گلستان برگزار شد

یازدهمین یادواره شهدای کارگری استان گلستان با حضور جمعی از مسئولان، کارگران، تشکلات کارگری، تعاونگران و خانواده شهدای کارگر استان در گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، همزمان با ایام الله دهه فجر یازدهمین یادواره شهدای کارگری استان با حضور مسئولان، کارگران، تشکلات کارگری، تعاونگران و خانواده شهدای کارگر در حسینیه ثارالله سپاه گرگان برگزار شد.

مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در این مراسم، اظهار کرد: شهدا جان خود که بزرگ‌ترین سرمایه زندگی هر انسان است را فدا کردند و در شرایط سخت مقابل استکبار جهانی ایستادند.

وی افزود: در مسیر انقلاب هم افراد بزرگی جدا شدند و هم رویش‌های بزرگی داشتیم، انقلاب ما مبتنی بر اسلام، امامت و رهبری بود و ویژگی خاصی نسبت به انقلاب‌های مختلف در دنیا دارد.

مازندرانی تصریح کرد: امسال بعد از 40 سال از انقلاب، با همه دسیسه ها و شیطنت هایی که عوامل خارجی و داخلی انجام دادند، همچنان پا برجا هستیم و نهال انقلاب ما در حال رشد است.
وی با بیان اینکه کارگران هم پیش از انقلاب مقابل استبداد و دیکتاتوری وقت ایستادند، گفت: کارگران با اعتصابات مختلف تلاش خود را برای پیروزی انقلاب انجام دادند و پس از آن همزمان در دفاع مقدس و چرخه تولید حضور داشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان افزود: بعد از پیروزی انقلاب نیز کارگران در طول هشت سال دفاع مقدس، هم در سنگر تولید و هم در سنگر دفاع حضور همزمان داشتند.
مازندرانی بیان کرد: بعد از دفاع مقدس در دوران سازندگی و توسعه نیز باز این کارگران بودند که در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی و تحریم ها حضور داشتند. تحریم هایی که هدف اصلی آنها فشار به مردم است.
وی با بیان اینکه هر چقدر فشارها بیشتر شد، مردم بیدار تر شدند، گفت: حفظ استقلال گران‌بها ترین چیزی است که برای آن تلاش می کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: اکنون در جنگ اقتصادی هستیم که به دفاع مقدس شباهت دارد زیرا دفاع از کیان سرزمین و استقلال کشورمان است، کشورهای زیادی رفاه اقتصادی دارند اما وابستگی حاکمان آنها مردم آن کشورها را ناراضی کرده است.

وی تاکید کرد: دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب قابل دفاع است و سعی ما این است تا در خدمت مردم و مسیر شهدا، گام‌های استوار و قدرتمندی برداریم.

مازندرانی یادآور شد: با وجود فشارها و کمبودها، چیزهایی زیادی به دست آوردیم که قابل دفاع است و امیدوارم به زودی با رفع موانع و ایجاد رفاه بیشتر، مردم ثمره آن را ببینند و بهره برداری کنند.

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |
کد خبر : ۱۳۹,۸۱۸
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید