با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان انجام شد؛ افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گالیکش

همزمان با ایام ا... دهه فجر و با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون سیاسی امنیتی استاندار، دبیر مجمع نمایندگان استان، فرماندار و امام جمعه گالیکش و همچنین مسئولین استانی و شهرستانی و خانواده های شهدا، تعدادی از طرح های روستایی و عشایری به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، آئین متمرکز افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۱۳ پروژه‌ عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گالیکش با حضور دکتر مازندرانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان ، غراوی دبیر مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مایلی فرماندار گالیکش، عباسی معاون سازمان جهاد کشاورزی، امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان گالیکش  در کانون شهید محمدباقر خسروی این شهر برگزار شد.

مازندرانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم اظهار داشت: سهمیه اعتبارت استانی از منابع روستایی 1620 میلیارد ریال بوده که تعداد 3344 طرح به مبلغ 2412 میلیارد ریال با اشتغال 5175 نفر موفق به جذب این تسهیلات شده اند که نسبت تسهیلات پرداخت شده به سهمیه ابلاغی 149 درصد است.

وی افزود: سهمیه شهرستان گالیکش از اعتبارات استانی 300 طرح با بیش از 150 میلیارد ریال و اشتغال 358 نفر و نسبت تسهیلات پرداخت شده به سهم شهرستان 195 درصد است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت: از منابع تسهیلات مشاغل خانگی طی سالهای 96 و 97 شهرستان گالیکش مبلغ 20 میلیارد ریال جذب این تسهیلات را داشته و موجب اشتغال 200 نفر در شهرستان شده است.

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |
کد خبر : ۱۳۹,۸۳۰
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید