معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی دیدار کرد

علی سرزعیم معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی علی سرزعیم در جریان سفر خود با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی دیدار و از بیانات و رهنمودهای ایشان بهرمند شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز در این دیدار گفت: برای تقویت شرایط کشور در راستای اقتصاد مقاومتی پنج راهکار وجود دارد.

وی اولین  شرط را داشتن انضباط مالی صد درصد در شرکت های زیر مجموعه  است و در این شرکت ها سیاسی بازی وارد نشود .

امام جمعه اراک اظهار کرد: دومین شرط نظارت مستمر به شرکت ها داشته باشید زیرا نظارت ها بسیار ضعیف است و باید افراد صالح و توانمند انتخاب شوند

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی افزایش بهره وری در راستای توسعه کشور را شرط سوم در راستای اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: توسعه کشور با استفاده از ظرفیت‌های موجود امری امکان‌پذیر است که می‌توان با بهره‌وری صحیح از این ظرفیت‌ها و به کارگیری نیروهای کارآمد زمینه توسعه هرچه بیشتر را فراهم کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی چهارمین شرط را پرورش نیروی انسانی برخوردار از مهارت دانست و گفت:مهارت عامل توسعه و پیشرفت کشور است و این مهم باید در دستور کار نهادهای مربوطه قرار گیرد.

وی آخرین شرط را حمایت از تولید واقعی در راستای حمایت از کار آفرینان عنوان کرد و گفت: حمایت همه جانبه از کارآفرینان نقش مهمی در تحقق تولید ملی دارد و دستگاه های حمایتی می توانند در راستای حمایت بیشتر از کارآفرینان و مهارت آموزی فعالان این عرصه برنامه ریزی و تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تاکید کرد: باید بپذیریم که نجات کشور از وابستگی اقتصادی یک وظیفه همگانی و قطع ایادی اجانب یک تکلیف شرعی و ملی است و رونق بازار کسب و کار داخلی و مصرف تولیدات کالاها و خدمات داخلی رمز موفقیت است.

وی بیان کرد: تاکید ما حمایت از تولیدات داخلی و مصرف کالاهای ساخت داخل و نیز حضور قدرتمندانه در بازارهای خارجی است و این امر حائز برکات فراوان برای کشور عزیزمان است.


۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۳
کد خبر : ۱۳۹,۹۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید