680 طرح اشتغالزای روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر در استان فارس به بهره برداری رسید

بیش از 1367 طرح اشتغالزا به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در استان فارس افتتاح شد.
 سهراب مختاری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اعلام این خبر افزود: در استان فارس از ابتدای امسال تاکنون در بخش فراگیر حدود 89 میلیارد تومان و در بخش روستایی حدود 297 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی گفت: تا کنون به لحاظ مصوب پرداخت در بخش طرح های تسهیلات روستایی  رتبه دوم کشور و در پرداخت رتبه چهارم بوده ایم و تعداد 1367 طرح به بهره برداری رسیده که تعداد 687 طرح در ابتدای دهه مبارک فجر و تعداد 680 طرح در انتهای دهه فجر رسما افتتاح  شد.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به افتتاح این طرح ها بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: همزمان با فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تعداد 680 طرح اشتغالزای روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر با اعتبار بالغ بر 30 میلیارد و 400 میلیون تومان با حضور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری و دکتر رحیمی استاندار فارس و سایر مسئولین کشوری و استانی به بهره برداری رسید.

سهراب مختاری در ادامه اذعان داشت: لازم به ذکر است که تعداد 687 طرح اشتغالزا با سرمایه گذاری بیش از 40 میلیارد تومان نیز در ابتدای دهه مبارک فجر امسال با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان فارس به بهره برداری رسید.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در بخش فراگیر نسبت به اعتبار موجود 5 برابر و در بخش روستایی 9.5 برابر طرح به سیستم بانکی معرفی شده است و بیش از کل سهمیه اعتباری استان طرح مصوب شده است که انتظار می رود مانده اعتبارات نیز ابلاغ شود.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |
کد خبر : ۱۴۰,۵۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید