سومین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری ایلام برگزار می شود

اردیبهشت ماه سال آینده، سومین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری در شش رشته ورزشی در ایلام برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، امیر الماسی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری ایلام با اعلام این خبر گفت: توجه به ورزش همگانی بازنشستگان نقش مهمی در کاهش فقر حرکتی و افزایش شادی و نشاط  بازنشستگان فرهیخته است که انجام آن موجب افزایش سلامتی و کاهش هزینه های درمانی خواهد شد.

وی افزود: صندوق بازنشستگی کشوری برای اشاعه فرهنگ سلامت و نشاط و در ادامه، دو دوره برگزاری این رویداد ورزشی، ثبت نام سومین جشنواره را برای ذینفعان علاقه مند به ورزش از ۲۷ بهمن ماه جاری آغازمی کند و علاقه مندان به حضور در این دوره می توانند صرفا به صورت اینترنتی برای ثبت نام به نشانی cspf.ir مراجعه کنند.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری ایلام، اظهار کرد: این جشنواره ورزشی از اردیبهشت ۹۸ در ۶ رشته ورزشی: شنا، تیراندازی، شطرنج، دو نیمه استقامت، تنیس روی میز و دارت در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.
وی از بازنشستگان علاقه مند به حضور در سومین جشنواره ورزشی دعوت کرد: از تاریخ ۲۷ بهمن ۹۷ لغایت ۲۹ اسفند ۹۷ به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه و با انتخاب رشته مورد نظر خود برای شرکت در مسابقات ورزشی استانی ثبت نام کنند.

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰
کد خبر : ۱۴۰,۷۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید