راهیابی 15 حلقه برتر به بخش پایانی جشنواره تربیتی تخصصی صالحین ایلام

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: در صورت اجرای صحیح و اثر بخش طرح صالحین، جلوه های فرهنگ دینی و انقلابی در جامعه بیش ‌از گذشته نمایان می شود.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، شکراله شیرخانی گفت: هدف از این طرح تعالی معنوی توام با رشد ایمان آگاهانه و بصیرت بسیجیان، تعلیم و تربیت مدیران و مربیان شایسته و کارآمد در عرصه های مختلف تربیتی، فرهنگی و همچنین تقویت باورهای دینی و توسعه اخلاق و رفتارهای اسلامی در میان آحاد بسیجیان است.
وی یادآور شد: طرح حلقه صالحین می تواند اثرات سازنده و انکار ناپذیری در تربیت نسل جوان براساس شاخص های انقلاب اسلامی داشته باشد .
شیرخانی، همچنین با اشاره به هجمه های سنگین دشمنان برای مقابله با اهداف سازنده انقلاب افزود : این طرح از توان تربیتی بالایی برای حفظ کیان خانواده و ارتقاء سلامت اخلاقی و روانی کلیه آحاد جامعه برخوردار است.

مسوؤل سازمان بسیج کارگری استان ایلام نیز از برگزاری جشنواره تربیتی تخصصی صالحین و انتخاب حلقه های برتر سازمان بسیجکارگری در ایلام خبر داد.
سرهنگ احمد ایوبی گفت: در راستای ابلاغ سازمان بسیج کارگری کشور و سپاه امیرالمونین(ع) استان ایلام مبنی بر اجرای جشنواره صالحین در دو محور تخصصی و تربیتی، حلقه برتر استان انتخاب شد.
وی افزود: شجره طیبه صالحین در راستای بالا بردن سطح بینش دینی و فکری اعضاء با تمرکز بر حلقه ها و قشر کارگر به عنوان اهرم پیش برنده اقتصاد مقاومتی و با تربیت و تاثیر مناسب بر آن‌ها میتوان اقتصاد کشور را بیمه کرد.
ایوبی از برگزاری جشنواره صالحین پنجم اسفند ماه خبر داد و گفت: هدف از اجرای این جشنواره، رشد متربیان حلقه های صالحین با اولویت تربیتی و تخصصی می‌باشد.
وی ادامه داد: سازمان بسیج کارگری پس از ابلاغ دستورالعمل جشنواره تا پایین ترین سطح(پایگاه) برترین

ایوبی گفت: طبق زمان‌بندی صورت گرفته شده در دستورالعمل، ابتدا پایگاه‌های کارگری استان از میان حلقه های خود بهترین و موثرترین حلقه را انتخاب و به حوزه های کارگری معرفی نمودند، حوزه ها پس از بررسی و جمع بندی حلقه های برتر را به سازمان بسیج کارگری معرفی کردند.
به گفته سرهنگ ایوبی سازمان بسیج کارگری پس از دریافت اسامی حلقه های برتر کمیته داورانی را متشکل از سرمربی، فرماندهان حوزه ها، برخی فرماندهان پایگاه ها و افراد صاحب نظر از میان شورا و حلقه هایبرتر استان را به علت‌های قید شده انتخاب نمود.
وی گفت: فعال ترین حلقه های صالحین شامل رشد اخلاقی و تربیتی، کمک به اقتصاد کشور، اقتصاد مقاومتی، رابطه خوب سرگروه با مربیان و دادن انگیزه به آنان و کمک به خودکفایی کشور و جلوگیری از وابستگی کشور می باشند.

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۳۰
کد خبر : ۱۴۰,۷۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید