مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: تشکلات کارگری و کارفرمایی پل ارتباطی موثر بین مسئولین و جامعه هدف است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ، تشکلات کارگری و کارفرمایی را پل ارتباطی موثر بین مسئولین و جامعه هدف عنوان نمود .
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی محمد تقی آبایی گفت:تعامل سازنده تشکلات کارگری و کارفرمایی منجر به افزایش بهره وری و کاهش تنش در واحدهای کارگری میگردد.

وی بر برگزاری مجامع سالیانه تشکلات کارگری و کارفرمایی در موعد مقرر قانونی تاکید کرد و گفت:از مزایای تشکل های کارگری و کارفرمایی کم کردن میزان برخوردها و تعارضات بین مدیران و کارکنان و همچنین ایجاد حق مساوی برای تبادل نظر و تصمیم گیری برای طرفین و همچنین احساس تعلق به گروه واحد دانست که می تواند نیروی محرکه ای جهت تحقق اهداف مشترک جامعه کار و تولید باشد.

مدیر کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی بیان کرد:از روسای ادارت شهرستانی خواسته ایم که در راستای ساماندهی،شفاف سازی و پیشگیری از هر گونه مشکلات در خصوص نحوه چگونگی اجرای مفاد اساسنامه ها و مسائل مالی تشکلات کارگری و کارفرمایی دارای مجوز فعالیت از اداره کل تعاون،کار نظارت داشته باشند تا در اسرع وقت مجامع سالیانه خود را برگزار نمایند.

وی تاکید کرد: تهیه صورت های مالی سالیانه و شفاف سازی عملکرد مالی تشکلات از جمله مسائل مهمی است که باید به صورت جدی توسط روسا و کارشناسان این اداره کل مورد برسی قرار گیرد.

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۵۳,۲۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید