جلسه توجیهی ارزیابی عملکرد فضای عمومی در استان مرکزی برگزار شد

جلسه توجیهی ارزیابی عملکرد فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور نمایندگان دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل  تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان مرکزی  محمد تقی آبایی به اهمیت و جایگاه ارزیابی اشاره کرد وافزود: ما همه یک مجموعه هستیم و تلاشمان باید این باشد که کل مجموعه  دستگاه های وزرات تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی حائز رتبه برتر شوند.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: این همکاری و تعامل در دوره گذشته نیز بوده است  و  در ارزیابی های به عمل آمده  درسال های گذشته از مجموع دستگاه استانی در سال 97 رتبه 16 را کسب کرده ایم.

وی در پایان از دستگاهای اجرایی تابعه  استان خواست  تا با همکاری و ارائه گزارش ها و مستندات لازم همکاران  وزاتخانه را درجهت وظایف محوله یاری نمایند.

مسئول تیم ارزیابی فضای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در ادامه این جلسه گفت: آنچه که باید روز به روز بیشتر اتفاق بیافتد تعامل، همدلی و هم افزایی به منظور پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی و تسریع در خدمات رسانی به جامعه گسترده هدف این وزارت متبوع است.

لطفی بیان کرد: ارزیابی فضای عمومی دستگاهها همه ساله به منظور شناسایی و رفع موانع و کاستی ها و تقویت نقاط قوت و ارایه راهکارهای مفید و موثر وارایه به سایر دستگاهها خواهد بود.

گفتنی است: ارزیابی فضای عمومی دستگاههای وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغی مقام عالی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی مشتمل بر 45 بند مرتبط با دستگاههای اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استانها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نمایندگان هر یک از دستگاهها نیز پیرامون موارد مطرح شده بحث و تبادل نظر نمودند.

۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۵۳,۹۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید