اولین کافه کارآفرینی در استان کرمانشاه افتتاح شد

اولین کافه کارآفرینی استان کرمانشاه در محل زیباشهرکرمانشاه با حضور عزیزنوری سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی، خانم فروزان نظری و امین کبودی از روسای ادارات ستادی در حوزه اشتغال و کارآفرینی، سجاد سنجابی رئیس کانون کارآفرینی استان، فرزاد میراحمدی راهبر کافه کارآفرینی استان و تعدادی از کارآفرینان استان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه عزیز نوری سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در حاشیه مراسم آغاز به کار این کافه، گفت: کافه کارآفرینی ایده ای کشوری است که با مشارکت حوزه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کانون های کارآفرینی در سطح کشور شکل می گیرد.

نوری در خصوص وظایف کافه کارآفرینی، عنوان کرد: ایجاد شبکه سیال برای خلق نوآوری، ایجاد تعاملات اجتماعی گسترده بین اجزای اکوسیستم کارآفرینی و استفاده ازمصنوعات و فضا در تغییر رفتار و ساختار از مهمترین وظایف کافه کارآفرینی است.

سجاد سنجابی عضو هیات رئیسه کانون کارآفرینی کشور و رئیس کانون کارآفرینی استان نیز در ادامه مراسم عنوان کرد:  این کافه به همت جوانان و کارآفرینان افتتاح شد و اعتبار و بودجه ای دولتی برای کافه کارآفرینی هزینه نشده است.

عضو هیات رئیسه کانون کارآفرینی کشور همچنین اظهار کرد: اهداف کافه کارآفرینی محقق نخواهد شد مگر در تعامل، همکاری و همفکری دستگاههای همکار این طرح، سمن ها و دیگر تشکلات حوزه کارآفرینی.

گفتنی است: کافه کارآفرینی به طور کلی فضایی است که تیمها و گروههای عضو می توانند جلسات، گفت و گو و پروژه های کاری و نوآورانه خود را در آنجا انجام دهند و یا برگزار کنند. اما علاوه بر این که محلی برای رفت و آمد مسئولین دولتی و گروه های مختلف کارآفرینان خواهد بود که راهبر هر کافه مسئولیت تنظیم این برنامه ها، تبلیغ و برگزاری آنها را به عهده دارد.۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۵۴,۶۲۴
کلیدواژه ها: افتتاح اولین مرکز کافه کارآفرینی در استان کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید