بیش از یک هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان مرکزی پرداخت شد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: یک هزار و 672 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و مناطق عشایری در این استان پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی محمد تقی آبایی در سومین کارگروه اشتغال  استان افزود:یک هزار و 672 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و مناطق عشایری در این استان پرداخت شده است.

وی ادامه داد: پرداخت این تسهیلات ۲هزار و 898 اشتغال در پی داشته که ۱۶۰ شغل در مناطق روستایی و عشایری شهرستان آشتیان، ۶۸۱ مورد در اراک،107 شغل در تفرش،200 مورد در خمین، ۲95شغل در خنداب، ۶۰شغل در دلیجان، ۱53 شغل در زرندیه ، ۳۴۱ مورد در ساوه ، 343شغل در شازند ، ۲۰۷ فقره در فراهان، ۸۹ شغل در محلات و262 مورد نیز در شهرستان کمیجان ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دوهزار و هشت طرح با اعتباری بالغ بر سه هزار و ۶87میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی از ابتدای اجرای این طرح تا کنون به بانک‌های عامل استان معرفی شد که پرداخت این تسهیلات چهار هزار و902اشتغال جدید در استان به همراه دارد.

آبایی افزود: یک هزار و ۴۷3طرح با اعتباری بالغ بر ۲هزار و232میلیارد ریال با اشتغال سه هزار و ۴48نفر در بانک‌های عامل استان مرکزی مصوب شده است.

وی ادامه داد: قرارداد یک هزار و ۴17طرح نیز با اعتباری بالغ بر یک هزار و 868میلیارد ریال با اشتغال ۲هزار و 989نفر در بانک‌های عامل استان مرکزی منعقد شده است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: یک هزار و 399 طرح به مبلغ یک هزارو 672 میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده که پیش بینی می شود برای دو هزارو 898 نفر شغل ایجاد شود.

وی در ادامه بیان کرد:۴۶ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی امسال به این استان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی استان مرکزی با عاملیت ۲ بانک توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران استان مرکزی انجام می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: این تسهیلات به کارآفرینان، دارندگان مجوزهای پشتیبانی و افراد مستقل که طرح آنان بر اساس ظرفیت‌ها و اولویت‌های استان مرکزی است پرداخت می‌شود.


۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۷
روابط عمومی تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۵۵,۵۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید