مسابقات کارگری تنیس روی میز استان مرکزی برگزار شد

مسابقات کارگری تنیس روی میز استان مرکزی با قهرمانی ایرالکو به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی در سالی که با توجه به اهمیت بخش صنعت و تولید داخلی توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی به نام سال رونق تولید نام گذاری شده، مسابقات کارگری تنیس روی میز استان مرکزی در سه رده استان ، شهرستان اراک و مسابقات انفرادی در  مرداد ماه سال جاری در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.

این مسابقات که با حضور تیم‌های ایرالکو، واگن پارس، آذرآب، ماشین سازی، توزیع برق، کمباین سازی، هپکو و تیم هایی از شهرهای مهاجران، ساوه، شازند و دلیجان همراه بود، در بخش شهرستان اراک و همچنین مسابقات استان، تیم‌های واگن پارس و آلومینیوم سازی با شکست حریفان خود در فینال مسابقات به مصاف هم رفتند که در دیدار پایانی تیم ایرالکو با نتیجه سه بر دو تیم تنیس روی میز کارگری واگن پارس را از پیش رو برداشت و به مقام قهرمانی شهرستان اراک و همچنین مسابقات کارگری استان مرکزی دست یافت.
 تیم های آذراب و ماشین سازی به مقام سوم مشترک رسیدند.

تیم ایرالکو را در این مسابقات آقایان حسین غفاری به عنوان سرپرست، سعید آمری مربی و مهدی امیری، مجید حاجی واحدی، مجید عتابی، مجید حاج کاظمی و یوسف حسن نیا به عنوان بازیکن همراهی می کردند. همچنین در تیم واگن پارس نیز آقایان روزبه خلیلی به عنوان بازیکن و مربی و آقایان بابک برناک، محمد صفری، مرتضی میرزا خانی، محمد علی امیری، ایمان طیبی و محمد عبدلی به عنوان بازیکن حضور داشتند که روزبه خلیلی بازیکن تیم واگن پارس به عنوان تنها بازیکن بدون باخت مسابقات تیمی معرفی شد.
در مسابقات انفرادی برگزار شده که با شور و هیجان حاضرین در سالن نیز همراه بود، در پایان سعید نظام آبادی به مقام نخست دست یافت، کوروش مسعودی دوم، حمید مرادی و محسن نظیری نیز به مقام سوم مشترک رسیدند. یادآور می‌شود تیم کارگری تنیس روی میز استان مرکزی سال گذشته در مسابقات کارگری کشوری به مقام سوم رسیده بود.

در خلال برگزاری مسابقات تنیس روی میز کارگری استان مرکزی و با حضور سرپرست ورزش کارگری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، روزبه خلیلی طی حکمی از ایشان به عنوان مسئول جدید تنیس روی میز کارگری استان مرکزی به عنوان جانشین حاج محمود خلیلی نصر معرفی شد.
در همین راستا و در فضایی گرم و صمیمی از زحمات سخت کوشانه و خالصانه سالیان طولانی  محمود خلیلی نصر به عنوان سرپرست سابق تنیس روی میز کارگری استان مرکزی و یکی از پیشکسوتان این رشته ورزشی تقدیر و تشکر به عمل آمد و عمل نیک تجلیل و احترام به پیشکسوتان ورزشی در این رویداد ورزشی صورت پذیرفت.

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۳۴
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۵۹,۴۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید