۱۳ طرح تعاونی با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومانی در استان مرکزی افتتاح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۱۵ تعاونی برتر استان مرکزی در رقابت تعاونی‌های برتر در سطح ملی شرکت کردند که از میان ۲۷ تعاونی برتر در سطح ملی دو تعاونی متعلق به استان مرکزی بود.
به‌ گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی، محمدتقی آبایی  در چهاردهمین دوره معرفی تعاونی‌های برتر استان مرکزی با اشاره به انتخاب تعاونی‌های برتر استان اظهار کرد: امسال چهاردهمین دوره رقابت تعاونی‌های استان مرکزی را داشتیم که 326 شرکت تعاونی در این دور از رقابت شرکت کردند که شاهد افزایش 30 درصدی شرکت تعاونی‌ها در این رقابت بودیم.

وی افزود: در این رقابت که به طور کاملا سیستمی انجام شد از بین 326 شرکت رقابت‌کننده 15 شرکت تعاونی به‌عنوان تعاونی‌های برتر استان انتخاب شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: این 15 تعاونی در یک رقابت ملی حضور یافتند که از بین 27 تعاونی برتر در سطح ملی استان مرکزی 2 نماینده داشت، این درحالی است که تنها 14 استان موفق به داشتن نماینده بین تعاونی‌های برتر ملی شدند.

وی ادامه داد: یکی از دو نماینده استان در سطح ملی یک شرکت دانش‌بنیان در زمینه فریزدرایو در صنعت دارو ییبوده که در خاورمیانه بی‌نظیر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی عنوان کرد: نماینده دیگر استان شرکتی در حوزه تولید کفش بوده که 40 اشتغال پایدار ایجاد کرده و سرمایه‌گذاری جدیدی درنظر دارد که با توجه به آن ایجاد 300 اشتغال پیش‌بینی می‌شود.
 

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۶۴,۸۹۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید