یک‌هزار و ۸۸۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار در استان مرکزی پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: یک‌هزار و ۸۸۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و مناطق عشایری در این استان پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی، محمدتقی آبایی با اعلام این خبر گفت:  این تسهیلات به یک‌هزار و ۵۲۶ طرح در مناطق روستایی و عشایری تعلق گرفته است.

وی ادامه داد: پرداخت این تسهیلات سه‌هزار و ۳۷۰ شغل در شهرستان‌های استان مرکزی به‌همراه داشته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ۲ هزار و ۲۷۹ طرح با اعتباری بالغ بر سه‌هزار و ۸۲۸ میلیارد و ۱۶۳ میلیون ریال از ابتدای اجرای طرح تسهیلات اشتغال پایدار روستایی توسط بانک‌های عامل استان معرفی شده که پرداخت این تسهیلات پنج هزار و ۴۸۱ اشتغال جدید در استان ایجاد می‌کند.

آبایی گفت: یک‌هزار و ۶۱۴ طرح با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۶۲۹ میلیارد و ۲۷ میلیون ریال در بانک‌های عامل استان مرکزی مصوب شده است که پرداخت آن‌ها سه‌هزار و ۵۴۷ شغل در استان ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: یک‌هزار و ۵۴۳ طرح با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۳۳۱ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال نیز در بانک‌های عامل استان مرکزی در مرحله انعقاد قرارداد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: پرداخت این تسهیلات سه‌هزار و ۵۴۷ شغل در استان به‌همراه دارد.

استان مرکزی به‌عنوان چهارمین قطب صنعت کشور است که با بهره‌مندی از ۲ هزار و ۹۰۰ واحد صنعتی در تامین نیاز کشور به کالاهای مختلف و سرانه ناخالص ملی اثرگذاری مستقیم دارد.

۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۱۶۵,۵۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید