مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان: ضرورت حفظ استراتژی تلاش گرایی بجای نتیجه گرایی برای سنجش کارکنان

نخستین جلسه کمیته مدیریت عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، به ریاست اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی سمنان و با حضور کلیه اعضاء در محل دفتر مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان  غنیان ، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: هدف از ارزیابی عملکرد در واقع بهینه سازی فرایندها و عملکرد و ارتقاء جایگاه دستگاههای اجرایی است.
وی افزود: این کمیته در راستای برنامه هشتم نقشه راه اصلاح نظام اداری و فصل یازدهم قانون مدیریت خدمات کشوری و اجرای ارزیابی عملکرد سالانه واحدهای سازمانی و دستگاهها تشکیل می شود.
غنیان، راهبری استقرار نظام مدیریت عملکرد ، تدوین معیارها، شاخص ها و روش ارزیابی برنامه ها، مقایسه نتایج ارزیابی ها و تحلیل دوره ای آنها ، تهیه برنامه ، نظام مند نمودن نظارت مردم و تشکل ها و تعیین موضوعات محوری نظام اداری را از جمله وظایف کمیته عملکرد دانست و گفت: در برخوردهای اجتماعی ، یکی از عوامل محبت آفرین و تحکیم روابط، داشتن حالت و روحیه سپاسگزاری و حق شناسی نسبت به مردم است و زبان تشکر یکی از مباحثی است که  می توان با آن به یک نفر القاء نمود که کار او را مشاهده می کنیم و کار خوب کردن باید مورد تقدیر قرار گیرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان درادامه با توجه به ابلاغ برنامه دوم نقشه راه اصلاح نظام اداری ( 97-99) در تیرماه سالجاری وهمچنین اتمام بررسی وکارشناسی شاخص های عمومی واختصاصی سال 1397 توسط وزارت متبوع و سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان ، گفت: برای تحقق پیدا کردن شاخص ها در سال 1398 وکسب نمره و امتیاز واقعی از همین الان جهت محقق شدن برش استانی برنامه ریزی نموده و تمیدات لازم اندیشده شود.
وی افزود: تکریم ارباب رجوع وارائه خدمت مناسب به مراجعین بایستی در اولویت بوده و سرلوحه همه کارها باشد تا متقاضی با اطمینان خاطر ورضایت مند از مراجعه خود باشد.
غنیان درخاتمه به لزوم حفظ انگیزه برای کارکنان اشاره کرد و برضرورت حفظ استراتژی تلاش گرایی بجای نتیجه گرایی برای سنجش کارکنان تاکید و خاطر نشان کرد: باید تلاش کارکنان به نحو شایسته نشان داده شود ، چه آن کاربه نتیجه برسد یا نرسد.

۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۴۰
کد خبر : ۱۶۶,۰۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید