مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد: تشدید و تقویت نظارت بر طرح های اشتغال روستایی در استان زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: نظارت بر طرحهای اشتغال روستایی استان زنجان با هدف پایدارسازی اشتغال و جلوگیری از انحرافات احتمالی صورت می پذیرد که برابر تصمیم کمیته نظارت استان بازرسی ها تشدید و تقویت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی در جلسه کمیته نظارت استانی با بیان این موضوع که پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی صرفا آغاز یک فرآیند است، گفت: به منظور صیانت از طرحها و حصول نتیجه مطلوب از حیث ایجاد و پایداری اشتغال، نظارت های مستمر از سوی دستگاههای اجرایی ، بانکهای عامل ، کمیته نظارت و دبیرخانه کارگروه اشتغال استان انجام می پذیرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: کمیته نظارت استانی بر طرح های اشتغال روستایی ، با مسئولیت حوزه اقتصادی استانداری و عضویت دستگاههای ذیربط تشکیل و عملکرد بانکهای عامل ، دستگاههای اجرایی و مجریان طرحهای بهره مند از تسهیلات اشتغال زا از طریق این کمیته و تیم های نظارتی آن، در شهرستانها مورد ارزیابی و نظارت قرار می گیرد .

وی تاکید کرد: برخورد قانونی با متخلفان اعم از مجریان طرح هایی که به تعهدات خود عمل نکرده اند و سایر عوامل اجرایی برنامه های اشتغال روستایی از مسوولیت های این کمیته است.


۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
کد خبر : ۱۶۶,۱۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید