مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: هماهنگی و نظارت بر تشکلات کارگری رسالت اصلی کانون انجمن های صنفی کارگری است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جلسه مشترک با هیات مدیره منتخب کانون انجمن های صنفی کارگری حرف آذربایجان غربی با تاکید بر اهمیت رسالت انجمن های صنفی کارگری، هماهنگی و نظارت بر تشکلات کارگری را رسالت اصلی کانون انجمن های صنفی کارگری حرف عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی رضا نقی زاده در دیداری که با اعضای هیات مدیره منتخب کانون انجمن های صنفی کارگری حرف استان برگزار شد، افزود: در بحث تشکیل تشکلها، آسانترین مساله تشکیل تشکل و سخت ترین مطالبه اداره تشکل است.  لذا شما به عنوان اعضای هیات مدیره کانون  انجمن های صنفی کارگری  رسالت سنگینی بر عهده دارید  چرا که با همه حوزه های کارگری  و کارفرمایی ارتباط تنگاتنگی دارید و در  این راه از همه تلاش خود در جهت  جذب خدمات برای قشر کارگر  و ارائه خدمات رفاهی به این قشر خدوم  بهره گیرید.
وی در ادامه با تاکید بر حرکت این انجمن در جهت اهداف  سازمانی  خاطرنشان کرد:  در این صورت است که از سوی مسئولان امر حمایت خواهید شد .
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  آذربایجان غربی  با اشاره به  برخی دغدغه های جامعه کارگری و عدم توانایی برخی اقشار در جهت بهره مندی از خدمات ارائه شده ویژه این قشر گفت:   با حمایت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  سامانه جامع  روابط کار آغاز به کار کرده است  و در چند حوزه مختلف فعالیت می کند.
نقی زاده افزود: کارفرمایان و کارگران در صورتی که با مراجعه به مراکز خدمات دولت الکترونیک نسبت به ثبت هویت خود اقدام نمایند  می توانند  تمام امور خود را بدون مراجعه به ادارات کار  به صورت الکترونیک  انجام دهند  و بسیاری از دغدغه های این قشر خدوم از جمله قراردادهای سفید امضا  برطرف خواهد شد.
وی در پایان بر همدلی و همراهی  این انجمن با ساری انجمن های صنفی  مرتبط با این حوزه در جهت خدمت بیشتر به کارگران تاکید کرد.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶
کد خبر : ۱۶۶,۱۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید