شاکرمی در بازدید از گروه صنعتی ایران خوردو : 60 تشکل کارگری در صنعت خودرو سازی فعالیت می کنند

معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : در صنعت خودرو سازی حدود 60 تشکل کارگری داریم که این آمار خود نشان دهنده تعامل و هماهنگی سازنده میان مدیران و کارگران این صنعت است و انتظار می رود که شرکت ایران خورد نیزاز ظرفیت این تشکل ها استقاده کند که این امر خود موجب افزایش روحیه رضایتمندی کارکنان و انسجام بیشتر و افزایش بهره وری در واحد تولیدی می شود . آمادگی داریم از تمام ظرفیت های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در راستای تقویت تشکیل این گروه اجتماعی کمک کنیم .
60 تشکل کارگری در صنعت خودرو سازی
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی ، " حاتم شاکرمی " معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و  " محمد وکیلی " دبیر هیات رییسه مجلس شورای اسلامی  از گروه صنعتی ایران خوردو  بازدید کردند .
 شاکرمی دراین بازدید ضمن اشاره به ضرورت صیانت از نیروی کار گفت : ارتقای کیفیت محصولات ضمن اینکه در راستای اقرایش تولید و برآوردن انتظار مردم است  نقش کلیدی و اصلی را در اشتغال پایدار بازی می کند  .
معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود  : باید بتوانیم از توانمندی مدیران خوب در جهت تبدیل این تهدیدها به فرصت استفاده کنیم و در این شرایط انتظار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از گروه صنعتی ایران خودرو در راستای صیانت از نیروی کار این است که این شرکت باید ضمن افزایش تولیدات خود به ارتقای کیفیت محصولات و مهمتر از آن به قیمت متناسب با قدرت خرید مردم متمرکز شود.  با عدم توقف خط تولید که موجب حفظ اشتغال موجود می شود تا  شاهد  تعدیل نیروی کار در شرکت و شرکت های قطعه ساز نباشیم.
وی با اشاره به عناوین شغلی سخت و زیان آور در گروه صنعتی در ادامه افزود: با همکاری اداره کل تهران و اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران جلسات متعدد و کارشناسی باید در خصوص عناوین شغلی این گروه صنعتی برگزار شود تا با تعامل و همکاری و اصلاح دستورالعمل ها بتوانیم مغایرت هایی را  که در این خصوص وجود دارد  مرتفع سازیم .
در ادامه شاکرمی به موضوع طرح طبقه بندی مشاغل در گروه صنعتی ایران خودرو  اشاره و  جهت کمک  به همسان  سازی طبقه بندی مشاغل در شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی ایران خود رواعلام آمادگی کرد . 
دیگر مسئولین حاضر در نشست به بیان نقطه نظرات خود پرداختند .در خاتمه از خطوط تولید این  شرکت بازدید و با تعداد زیادی  از کارگران گفت و گو شد.
 
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷
کد خبر : ۱۶۶,۲۸۸
کلیدواژه ها: حاتم شاکرمی, ایران خودرو,60 تشکل کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید