مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: مدیران واحدهای اقتصادی برای اجرای طرح کاج "بهبان" معرفی کنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه توجیهی اجرای مرحله دوم طرح کاج اعلام کرد: مدیران واحد های اقتصادی برای اجرای این طرح و ارتقای سلامت جسمی و روانی کارگران خود نسبت به معرفی بهبان به واحد امور اجتماعی این اداره کل اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان محسن نیرومند با اشاره به اهمیت اجرای طرح کاج با هدف ارتقای سلامت کارگران و بهبود شرایط کار و بهبود سطح رفاه اجتماعی جامعه‌ هدف گفت: ما در صدد هستیم که همه کارگاه های بین 50 تا 500 نفر استان بهبان داشته باشند که این امر نیاز به همکاری مدیران واحدهای اقتصادی دارد.

 وی  افزود: کارشناسان امور اجتماعی نیز  لازم است نسبت به ترغیب همه واحدهای اقتصادی شهرستان ها برای داشتن بهبان جهت ارتقای سلامت جسمی و روانی کارگران اقدامات لازم را انجام دهند.

نیرومند همچنین اعلام کرد سامانه مدیریت اجتماعی  با همه آیین نامه ها و بخش نامه ها مرتبط با فصل  هشتم قانون کار در حال طراحی است  و به زودی  توسط وزارت متبوع راه اندازی خواهد شد.

 این جلسه با حضور 40 نفر از کارشناسان  امور اجتماعی و روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی  شهرستانها در محل اداره کل برگزار شد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۱۶۶,۳۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید