مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان: صنعت نساجی نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد

مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان در بازدید میدانی از کارخانه ریسندگی خاور گفت: صنعت نساجی نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان، عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان به همراه تنی چند از مدیران استان از شرکت ریسندگی خاور بازدید کرد.
علیزاده با تاکید بر این که صنعت نساجی این استان، از صنایع ماندگار است که باید نقش  مهمی در ایجاد اشتغال ایفا کند، تصریح کرد: استان گیلان به سبب نزدیکی به کشورهای حاشیه خزر، از بازار مناسبی برای صنعت نساجی بهره مند است لذا  در مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمادگی هر گونه همکاری به جهت رفع موانع تولید در این صنعت را داریم تا یاری‌گر و همراه صنایع تولیدی استان باشیم.
لازم به ذکر است: در این بازدید مواردی همچون کمبود نقدینگی ، فرسودگی دستگاهها و مشکلات حوزه کارگری مطرح و در همین زمینه تبادل نظر به عمل آمد و راه حل های رفع موانع تولید مطرح شد.
شایان ذکر است: این شرکت ریسندگی در زمینی به متراژ 112 هزارمتر و زیربنای 30هزارمتر با اشتغال 222 نفر کارگر در رشت جاده فومن واقع شده است.
با توجه به ظرفیت این شرکت به جهت نیروی کار کارآمد و تحصیلکرده ، تشکیل شورای اسلامی کار و حضور نماینده این شرکت در جلسات کمیته حفاظت فنی ، هیات های تشخیص و حل اختلاف در اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان می تواند در روند ارتقای این کارخانه نقش مهمی ایفا کند.


۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۱۶۶,۳۴۸
کلیدواژه ها: بازدیدمیدانی-مشکلات حوزه کارگری-کارخانه ریسندگی خاور

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید