مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: روحیه تعاون در استان روز به روز در حال گسترش است

جلسه هم اندیشی با تعاونگران استان زنجان با حضور معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشوری و مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و همکاری تعاونگران با اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، عنوان کرد: با برنامه های پیش رو و با کمک تعاونگران تلاش می کنیم به این اهداف نائل آمده و به عنوان سربازان اقتصادی در بخش اقتصاد تعاون استان و در راه توسعه آن ایفای نقش کرده و سهم خود را ادا کنیم .

یوسفی با اشاره به عضویت بیش از 120 هزار خیر در بزرگترین اجتماع خیرین سلامت در استان زنجان که به عنوان یک تعاونی اجتماعی مطرح است، گفت: اجتماع بزرگ مردم زنجان در حسینیه اعظم نشان دهنده روحیه تعاون در استان است که روز به روز در حال تقویت است و این مهم قابل تقدیر است.

مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه خواستار طرح مسائل و مشکلات از سوی تعاونگران شد و از تشکیل کارگروهی برای رسیدگی به موانع و مشکلات تعاونی ها خبر داد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹
کد خبر : ۱۶۶,۵۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید