معاون امور تعاون وزارت تعاون و مدیرعامل بانک توسعه تعاون از طرح‌های تولیدی استان زنجان بازدید کردند

حجت‌الله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون و کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات همراه از طرح‌های تولیدی استان زنجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حجت‌الله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این دیدارها با اشاره به ظرفیت‌های استان زنجان در حوزه‌های مختلف خصوصاً صنعت و کشاورزی خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون با ارائه طرح‌ها و محصولات متنوع بانکی توانسته تا حد زیادی پاسخگوی نیازهای بانکی و مالی فعالان اقتصادی را فراهم کند.

وی افزود: برای شناخت نیازها و شرایط واحدهای صنعتی و تولیدی، انجام تعامل و برقراری نشست‌های تخصصی می‌تواند کمک شایانی به این مهم کند.
مهدیان با اشاره به عملکرد مناسب بانک توسعه تعاون در اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری و طرح پایدار فراگیر گفت: انجام به تکلیف ملی با ادامه اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری از مهم‌ترین برنامه‌های بانک در سال جاری است. همچنین بانک به‌عنوان یکی از بانک‌های عامل در تبصره 18 قانون بودجه نیز حضور دارد که همانند دیگر طرح‌های ملی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: میزان تسهیلات پرداختی بانک در طرح اشتغال پایدار به میزان 1600 میلیارد تومان بوده و بر اساس برنامه با اجرای فاز جدید این مبلغ به 2500 میلیارد تومان بالغ خواهد گردید.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در دیدار با کارکنان شعبه خدابنده، حضور نیروی جوان و تحصیل‌کرده را مزیتی مهم برای شبکه شعب بانک تلقی کرد.
مهدیان با اشاره به تغییر مدیریتی انجام‌شده در مدیریت شعب استان زنجان ابراز امیدواری کردطرح‌های ملی و اشتغال‌زایی دولت با شتاب بیشتری در این استان صورت گیرد.

۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰
کد خبر : ۱۶۶,۵۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید