کسب رتبه برتراداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در جشنواره شهید رجایی

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان توانست در جشنواره شهید رجایی سیستان و بلوچستان در سال 1398 رتبه برتر را کسب کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، در آیین تجلیل از دستگاههای اجرایی برتر در ارزیابی عملکرد سال 97 که با حضور احمد علی موهبتی استاندار برگزار شد، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در زمره دستگاههای برتر قرار گرفت و بدین منظور از مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان تجلیل شد.
این ارزیابی با توجه به بالاترین امتیاز در مجموع شاخص های اختصاصی و عمومی بر اساس گروه بندی سازمان اداری و استخدامی کشوری صورت پذیرفت که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در گروه عمومی، اجتماعی و قضایی رتبه برتر را کسب کرد.
جشنواره شهید رجایی هرساله به منظور نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها، با استفاده از آیین نامه اجرایی مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری و دستوالعمل‌های اجرایی مربوط درخصوص ارزیابی عملکرد سال مورد ارزیابی، با رویکرد کار تیمی، برگزار می شود.
توسعه و ترویج فرهنگ کار تیمی به جای فرهنگ کار فردی، ارتقای کارآمدی، بهره وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد دستگاه های اجرایی، آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاه ها و در نتیجه افزایش اعتماد عمومی، نظام مند کردن فعالیت‌ها و اقدام‌های دستگاه های اجرایی از طریق بازخوردهای نتایج ارزیابی و بازنگری اهداف، و تشویق و ترغیب مدیران و کارمندان به ارائه خدمات بهتر و سریع تر به ارباب رجوع و شناسایی، از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.


۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۱۶۶,۶۶۰
کلیدواژه ها: جشنواره شهید رجایی - اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی - احمد علی موهبتی - مهرداد جهاندیده - سیستان و بلوچستان - زاهدان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید