مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تعاون از مهمترین ابعاد اصلی توسعه و رونق تولید است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، در راستای پیگیری و رسیدگی به مشکلات شرکت های تعاونی استان در سال رونق تولید و در بازدید از شرکت تعاونی خوشه صنعتی صادراتی دوریکا گفت:معتقدم شبکه تعاونی ها نقش انکار ناپذیری در تولید و اشتغال در جامعه دارند و تعاون از مهمترین ابعاد اصلی توسعه و رونق تولید است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، سنجری با بیان این این مطلب اظهار کرد: هر جا یک تیم مدیریتی سلامت و پشتکار را سر لوحه امور و فعالیت های کاری خود قرار دهد موفق شده و توسعه ماندگار پیدا خواهد کرد و خوشحالم از این که این شرکت تعاونی توانسته با قدرت و این حجم تولید به فعالیت خود ادامه دهد.

وی گفت: معتقدم شبکه تعاونی ها نقش انکار ناپذیری در تولید و اشتغال در جامعه  دارند و شرکت های تعاونی می توانند با بهره مندی از ایده های نوین و خلاق ، شناخت نیاز بازار مصرف و زمینه های جذب سرمایه ، موجبات شکوفایی اقتصادی و اجتماعی را فراهم آورند.

وی در ادامه افزود: بدون شک در شرایطی که اشتغال یکی از مشکلات جامعه امروز است توجه و بهره برداری از ظرفیت عظیم تعاونی ها در مسیر تقویت تولید ملی و هدایت منابع به سمت تولید داخل می تواند زمینه های رونق تولید را فراهم آورد و ما می بایست در خانواده بزرگ تعاون،کار و رفاه اجتماعی مشکلات شرکت های تعاونی از جمله سرمایه در گردش را در درون این مجموعه بزرگ حل و فصل کنیم زیرا تعاون از مهمترین ابعاد اصلی توسعه و رونق تولید است.

سنجری در پایان تصریح کرد: تعاونی ها از لحاظ اقتصادی به عنوان یکی از جدی ترین راههای توسعه پایدار در برنامه های توسعه کشور قرار دارند به همین دلیل پیگیری مشکلات و رفع موانع تعاونی ها را می بایست با جدیت و با کمک بانک توسعه تعاون، اتاق تعاون استان، اداره کل تامین اجتماعی و دستگاه های مرتبط پیگیری و رصد کنیم .

۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸
کد خبر : ۱۶۶,۷۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید