کسب عنوان برتری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد موفق به کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی کهگیلویه و بویراحمد شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد، در مراسمی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اعضای شورای اداری و اصحاب رسانه از تعداد  19 دستگاه‌ برتر این استان در جشنواره شهید تجلیل شد .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملکرد 76  دستگاه اجرایی استان در 7 محور از جمله اصلاح ساختار، توسعه دولت الکترونیک، استقرار نظام مدیریت عملکرد و ارزیابی و ساماندهی نیروی انسانی ارزیابی شدند.

حسن نوروزی با اشاره به نوآوری و تغییرات در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی امسال ادامه داد: در ارزیابی دستگاه‌های  اجرایی در سال 95 در مجموع  دستگاه ارزیابی شدند که این تعداد امسال به 76 دستگاه رسید که امیدواریم این تعداد سال آینده به 92 دستگاه اجرایی برسد.

وی تصریح کرد: تدوین شاخص‌های اختصاصی دستگاه‌های اضافه شده در استان، تدوین 61 شاخص برای ارزیابی شهرستان‌ها و  تدوین 76 شاخص اختصاصی جدید برای 23 دستگاه نیز از دیگر نوآوری و تغییرات در فرایند ارزیابی جشنواره شهید رجایی امسال بوده است.

نوروزی با بیان اینکه 76 دستگاه اجرایی ارزیابی شده در جشنواره شهید رجایی به 5 گروه تفکیک شدند، خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها در 5 گروه شامل زیربنایی و تولیدی، دستگاه علمی -فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و قضایی، شرکت‌ها، بیمه‌ها و بانک‌ها و دستگاه‌های حمایتی، سلامت و بهداشت تقسیم شدند.

در این جشنواره که درسالن اجتماعات سازمان مدیریت وبرنامه ریزی برگزار شد از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به عنوان دستگاه برتر  تجلیل شد.

همچنین 20 دستگاه اجرایی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی نیز تجلیل شدند.
۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۸
روابط عمومی |
کد خبر : ۱۶۶,۷۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید