هیات تجاری زنجان به کشور گرجستان اعزام می شود/ راه اندازی مدرسه عالی تعاون در زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در آینده نزدیک اعزام هیات تجاری از استان زنجان به کشور گرجستان را در برنامه داریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،  محمد رضا یوسفی  در دومین جلسه کار گروه توسعه صادرات در محل استانداری زنجان، به برگزاری همایش توسعه صادرات وایجاد بازارهای نوین  و همایش تعاونی روستایی شمالغرب در استان  زنجان اشاره کرد و افزود: این دو همایش گامی موثر در افزایش صادارات استان خواهد بود.

وی از راه اندازی مدرسه عالی تعاون در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: هدف از راه اندازی این مدرسه تربیت جوانان برای ورود به عرصه تعاونی و توسعه فعالیت های تعاونی ها در استان است.

مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل میز صادرات بخش تعاون برای اولین‌بار در زنجان خبر داد و ابراز کرد:  فعالیت شرکت‌های تعاونی در شرایط امروز اقتصادی، کار بسیارمهمی بوده و در این میان تشکیل میز صادرات با هدف افزایش انگیزه فعالان این بخش بسیار موثر است.

یوسفی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم شرکت‌های تعاونی در حوزه محصولات صادرات محور نیز فعالیت داشته باشند.

وی افزود: در آینده نزدیک اعزام هیئت تجاری از استان زنجان به کشور گرجستان را در برنامه داریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به برگزاری نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید اشاره کرد و گفت: در برگزاری این نمایشگاه باید به کیفیت توجه شود.

یوسفی تاکید کرد: باید عمده فعالیت شرکت های دانش بنیان و فعالین تجاری در این نمایشگاه به خوبی عرضه شود.

۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵
کد خبر : ۱۶۶,۸۷۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید