کسب عنوان برتر جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در بیستمین جشنواره شهید رجایی حائز رتبه برتر شد.
1

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، در بیستمین جشنواره شهید رجایی استان که با حضور استاندار گلستان برگزار شد، برترین دستگاه های اجرایی در بررسی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در سال 97 معرفی شدند و از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دستگاه برتر در بعد شاخص های عمومی تجلیل شد.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتمعی استان گلستان در سال های 95 و 96 نیز موفق به کسب عنوان برتر در گروه عمومی، اجتماعی و قضایی شده بود و در سال 97 نیز برای سومین بار حائز رتبه نخست در بعد شاخص های عمومی شد.

در این ارزیابی، شاخص های عمومی شامل محورهای مختلفی از قبیل اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره وری، ارتقای سلامت اداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی و همچنین محور استقرار نظام مدیریت عملکرد بود که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کسب بیشترین امتیاز، رتبه نخست را در استان گلستان کسب کرد.

همچنین مدیریت درمان تامین اجتماعی نیز به عنوان یکی از دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان دستگاه برتر استان در بعد شاخص های اختصاصی را از آن خود کرد.

 

۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان |
کد خبر : ۱۶۷,۰۹۲
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید