اولین برنامه کافه کارآفرینی با موضوع ارگونومی گردشگری در گلستان برگزار شد

اولین برنامه کافه کارآفرینی در شرق استان گلستان برای اولین بار با موضوع ارگونومی گردشگری با محوریت صنعت بوم گردی در شرق گلستان برگزار شد.
1

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی گلستان، در این مراسم موسی بی باک مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: هدف از برگزاری کافه کارآفرینی، ایجاد فضایی صمیمی جهت برقراری ارتباط بین کارآفرینان با سرمایه گذاران، دانشجویان، دولت، دیگر کارآفرینان و سایر اعضاء اکوسیستم کارآفرینی بمنظور شکل گیری شبکه های بسیار روان، بین افکار مختلف جهت خلق نوآوری است.

وی افزود: کافه کارآفرینی پایه و اساسی برای شخصیت دادن به کارآفرینان، کانون کارآفرینی استان و همچنین موجب تقویت اکوسیستم کارآفرینی منطقه می شود.

بی باک تصریح کرد: محل کافه خیلی مهم نیست بلکه آنچه حائز اهمیت است، راحتی و فضای آزادی است که باعث انتقال دانش و تجربه و در نهایت امر تبدیل دانش به اقتصاد می شود.

کامیار عادل مجری طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان استان نیز اظهار کرد: برای شروع کسب و کار ابتدا باید مسیری که قرار است در کسب‌وکار طی کنید را مشخص و اگر چیزی را نمی‌دانید، علاوه بر جستجو و تلاش خود، می توانید از تجربه دیگران استفاده کنید.

وی بزرگ‌ترین آفتی که گریبان‌گیر نسل جوان شده است را پرداخت نکردن هزینه رشد عنوان کرد و افزود: برای موفقیت در مسیر کسب‌وکار می‌توان بین مفید یا مهم بودن، انتخاب کرد و در کل می‌توان فردی بود که نظاره‌گر باشد یا خود دست به عمل بزند.

۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان |
کد خبر : ۱۶۷,۰۹۴
کلیدواژه ها: تعاون کار گلستان کارآفرینی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید