مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: ترویج فرهنگ اسلامی و انسانی در محیط کار بهره وری به همراه دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: ترویج فرهنگ اسلامی و انسانی در محیط کار بهره وری به همراه دارد
به گزارش روابط عمومی تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،مسعود بابایی  در خصوص ترویج فرهنگ اسلامی و انسانی در محیط کارافزود : ترویج فرهنگ اسلامی و انسانی در محیط کار بهره وری به همراه دارد.
وی بیان بیان کرد: رابطان فرهنگی مشوقان اصلی نیروهای کار در بُعد فرهنگی و اقتصادی به ویژه در بُعد مهم کار شایسته هستند که در این حوزه کرامت انسانی و توجه به معیارهای اخلاقی حائز اهمیت است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین اضافه کرد: در واقع وظایفی که بر عهده رابطان فرهنگی نهاده شده، وظیفه مهم  است .

بابایی توضیح داد: یک رابط فرهنگی باید آموزش های لازم را ببیند زیرا ممکن است برای دو نفر، به دو صورت نیاز به صحبت باشد همچنین ترویج وجدان کاری از دیگر مواردی است که رابطان فرهنگی می توانند در این حوزه موثر باشند.
وی عنوان کرد: ترویج فرهنگ اسلامی و انسانی در محیط کار یکی از موضوعات مهم است و بهره وری درمحیط کار را به همراه دارد لذا  این امر نیز موضوعی نیست که با حالت دستوری حل شود و کار اساسی فرهنگی و بسترسازی نیاز دارد.
وی با اشاره به جایگاه و اهمیت کار تصریح کرد: با وجود اینکه در یک کشور اسلامی هستیم و پیامبر گرامی اسلام نیز بر اهمیت کار در روایات متعددی تأکید کردند باید بکوشیم به این مهم نزدیک شویم .

وی یادآور شد: ترویج انضباط اجتماعی موضوع دیگری است که رابطان فرهنگی در تحقق آن نقش دارند؛ خروجی که در بخش فرهنگی حاصل می شود باید متعالی شدن کار و تلاش باشد تا پتانسیل هایی که در نظام است و حاصل خون شهدا و تلاش ایثارگران است را به خوبی استفاده کنیم.
۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۴
کد خبر : ۱۶۷,۳۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید