اعتبارات تخصصی قرض‌الحسنه تبصره ۱۶ اشتغال کردستان تشریح شد

نشست تخصصی دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل کردستان در خصوص برنامه ها و اعتبارات تخصصی قرض الحسنه تبصره ۱۶ اشتغال استان در زمینه اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بررسی و تشریح شد.
اعتبارات تخصصی قرض‌الحسنه تبصره ۱۶ اشتغال کردستان تشریح شد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی در این نشست اظهارکرد:  امروز در سایه امنیت و اقتداری که در سایه ایثارگری های دوران دفاع مقدس در کشور حاکم شده است، بستر مناسبی برای تحقق برنامه های توسعه و عمران شهری و روستایی به وجود آمده است.
وی سپس به سهم ۹۰ میلیارد تومانی تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اشاره کرد و گفت: تاکنون ۲۵ درصد از این میزان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده و روند جذب و پرداخت باقی مانده این تسهیلات در جریان است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از همکاری مسئولان ارشد استانی، مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و سهم نهادهای حمایتی قدردانی کرد و افزود: پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال در حوزه نهادهای حمایتی به خصوص کمیته امداد امام خمینی(ره) با جدیت و تلاش شبانه‌روزی مورد توجه و تاکید است.۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲
کد خبر : ۱۶۷,۳۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید