مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:خروجی اقدامات و فعالیت ها در حوزه تعاون باید برای مردم ملموس باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تخصصی بررسی برنامه‌ها، عملکردها و دستاوردهای حوزه تعاون این اداره کل از تلاش های مجموعه کارکنان قدردانی کرد و گفت: این دستاورد ها به هیچ عنوان قابل مقایسه با گذشته نیست.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:خروجی اقدامات و فعالیت ها در حوزه تعاون باید برای مردم ملموس باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی گفت: خوشبختانه دستاوردهای این اداره کل در طول دو سال گذشته در حوزه های اشتغال، تعاون، روابط کار، امور اجتماعی و پشتیبانی رشدی چند برابر داشته است.

وی در همین راستا دانش، توان و ظرفیت حوزه تعاون از جمله در بخش های مربوط به مسکن، سوخت، صنایع دستی و ... را بسیار مناسب ارزیابی و اظهارکرد: حوزه‌های دیگر خدمت رسانی در استان همواره از این دانش و ظرفیت حوزه تعاون به عنوان تجربه آزمون شده بهره برداری می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در ارائه خدمات ارائه شده به مردم نباید تنها به آمارها اکتفا کرد، خاطرنشان کرد: خروجی اقدامات و فعالیت ها در حوزه تعاون باید برای مردم ملموس باشد.
صلواتی در پایان خواستار احیای ستاد عالی توسعه تعاون در استان شد.
در این نشست علی اصغر عباسی مدیر حوزه تعاون اداره کل، ساماندهی امور در حوزه تعاون را در راستای خدمت رسانی منسجم و مستمر به تعاونگران برشمرد و گفت: نتایج این انسجام و مشارکت ها هم در قالب آمارها و هم در زمینه کیفیت خدمات قابل ارائه به تعاونی ها، قابل مشاهده است.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸
کد خبر : ۱۶۷,۳۷۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید