مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توجه به کارآفرینی کشاورزی و ارائه آموزش های مستمر راهکار رسیدن به اشتغال در روستاهاست

نشست هم اندیشی تشکیل و توسعه تعاونیها با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی و خیر آبادی سرپرست سازمان روستایی استان به منظور تشکیل و توسعه تعاونی ها برگزار شد .
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توجه به کارآفرینی کشاورزی و ارائه آموزش های مستمر راهکار رسیدن به اشتغال در روستاهاست
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در این نشست ضمن بیان نقش و اهمیت تعاون در توسعه روستاها و نیز کاهش فقر و بیکاری ، به تاکیدات استاندار خراسان شمالی مبنی بر ایجاد و توسعه اشتغال پایدار در استان از طریق تشکیل و توسعه تعاونیها اشاره کرد.
نوری افزود: با توجه به شرایط خاص بخش کشاورزی که عمدتاٌ در نقاط روستایی متمرکز است و مهمترین زمینه تامین معاش زندگی روستاییان است بنابراین توجه به امر کارآفرینی کشاورزی و ارائه آموزش های لازم و مستمر راهکاری جهت رفع بحران بیکاری و رسیدن به اشتغال در روستاهاست . 
وی در ادامه این نشست گفت: ایجاد هر فرصت شغلی مستلزم هماهنگی و همکاری بین بخشی دستگاهها و فراهم کردن تمهیدات لازم است.
احمد خیر آبادی سرپرست سازمان روستایی استان نیز با ابراز خرسندی از تشکیل جلسه ، تعامل هر دو دستگاه جهت شکوفایی روستاها و کمک به معیشت مردم و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر ها را بسیار مهم عنوان کرد. . 
۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۵
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۱۶۷,۴۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید