مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: خون پاک شهدا رمز تجلی انقلاب اسلامی در دنیاست

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اگر انقلاب اسلامی بعد از چهل سال هر روز در دنیا متجلی تر می شود مدیون خون های پاک شهدا و صبر و دعای خانواده شهداست.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: خون پاک شهدا رمز تجلی انقلاب اسلامی در دنیاست

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی به همراه جمعی از مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مناسبت هفته دفاع مقدس در منزل سردار شهید حمید احدی از فرماندهان شاخص استان حضور یافتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این دیدار که در فضای بسیار نورانی و آکنده از معنویت صورت پذیرفت اظهارکرد: هفته دفاع مقدس را بهانه ای کردیم تا با حضور در منزل این شهید سرافراز ارادت خود را تقدیم محضر این خانواده کنیم و بگوییم از جان دل براین باور هستیم که امنیت ،آرامش و سربلندی این نظام علوی مرهون مدیون ایثار و از جان گذشتگی شهدا وصبوری خانواده معظم شهدا ست.

یوسفی با اشاره به اینکه امروز وظیفه همه مسئولین و خدمتگذاران این کشور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران است، افزود:امیدواریم در مقابل خون شهدا و ایثار خانواده شهدا شرمنده نباشیم.

در این دیدار مادر سردار شهید حمید احدی با بیان خاطراتی از شهید خطاب به مسئولین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: تلاش ،توکل و توسل سه رکن اساسی بود که شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس عملیاتی کردند و توانستند در مقابل جهان کفر قد علم کنند و پیروز شوند.

قریشی تصریح کرد :چهل سال از عمرعزت مندانه این نظام مقدس گذشته است و هر روز که میگذرد شاهد پیشرفت های چشمگیر ایران عزیزمان در دنیا هستیم.

وی خاطرنشان کرد: تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه های معیشتی مردم ، کمک به انتقال روحیه ایثارگری به نسل جدید و حرکت در مدار ولایت فقیه را همه مسوولین خواستاریم.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴
کد خبر : ۱۶۷,۴۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید